Vairāk kā 15 GADU PIEREDZE!

SIA “Buss Tehnika” ir dibināta 2005. gadā. Mūsu lepnums ir profesionāļu komanda, kas ir augsta līmeņa speciālisti vieglo automašīnu, komerctransporta, kravas tehnikas rezerves daļu jomā ar daudzu gadu pieredzi.

Piedāvājam plašu rezerves daļu, piederumu, auto ķīmijas un aksesuāru klāstu. Sadarbojamies kā ar fiziskām personām, tā ar juridiskām. Palīdzam veikt izvēli atbilstoši katra klienta kvalitātes un cenas prasībām. Izprotot komerctransporta specifiku, saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvas rezerves daļas, kas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku un retākus remontus. Piedāvājam daļas arī lauksaimniecības, mežizstrādes un cita veida tehnikai, kā arī nestandarta situācijām. Individuāli ar līgumklientiem notiek vienošanās par apmaksas termiņu, kredītlimitu un preču piegādes iespējām. Ir izveidojusies laba sadarbība ar rūpnīcām un ražotāju pārstāvjiem ne vien Latvijā, bet visā Eiropā. 

Pieņemam pasūtījumus pa tālruni vai e-pastu.


PIEGĀDES IESPĒJAS

Preces var saņemt uz vietas mūsu veikalā Dobeles šoseja 45, Jelgava

Pēc vienošanās veicam piegādi Rīgā, Pierīgā un Zemgales reģionā ar mūsu transportu. Pārējā Latvijas teritorijā ar kurjerdienesta vai autopasta starpniecību. Eiropas Savienībā pēc vienošanās ar klientu. Preču piegādi veicam darba dienās.

Ja pasūtījuma brīdī kāda no precēm nav pieejama noliktavā, par to paziņosim Jums e-pastā vai piezvanot. Šādā gadījumā piegādes termiņi var mainīties.

Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar pārskaitījumu caur banku, nosūtīsim Jums rēķinu uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi (vai fizisku adresi pēc nepieciešamības).

0
 .