Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)


Kad veikals ir vaļā un kur tas atrodas?

Veikals darba laiks ir šāds: 

  • darbadienās: 8 - 18
  • sestdienās: 9 - 14
  • svētdienās: slēgts
Informāciju par darba laika izmaiņām svētku dienās var noskaidrot, sazinoties ar mums, kā arī mūsu publiskajos Facebook un Google profilos. Atrodamies Jelgavā, Dobeles šosejā 45. Šajā sadaļā atradīsi plašāku informāciju, kontaktus un norādes.

Vai jums ir arī autoserviss?

Jā, mums ir divas darbnīcas Jelgavā. Serviss Dobeles ielā 62E ir piemērots vieglajām mašīnām un zemiem busiem, taču serviss Akmeņu ceļā 4 Raubēnos var apkalpot arī lielos kravas auto, autobusus, augstos busus u. tml. Sīkāka informācija šeit!

Kā es varu pasūtīt preces?

Lai veiktu pasūtījumu, dodieties pie mums uz veikalu Dobeles šosejā 45, Jelgavā, vai arī sazinieties ar mums kādā no sekojošiem veidiem:

Kas jāņem vērā, veicot pasūtījumu?

Lai piemeklētu rezerves daļas pēc iespējas precīzāk, būs nepieciešami dati par transportlīdzekli - valsts reģistrācijas numurs (numurzīme) un/vai šasijas numurs. Tāpat noteikti jābrīdina, ja ir bijušas izmaiņas oriģinālajā komplektācijā, piemēram, mainīts dzinējs.

Vai pieejamas tikai oriģinālās daļas?

Atkarīgs no vēlmēm! Sadarbojamies ar oriģinālo daļu izplatītājiem, tāpēc oriģināli ir pieejami, un varam sameklēt arī citu ražotāju aftermarket alternatīvas plašā cenu diapazonā.

Vai varat dabūt daļas manam transportlīdzeklim?

Darīsim visu, kas mūsu spēkos! Sadarbojamies ar neierobežoti plašu piegādātāju loku un ražotājiem, kas ļauj mums daudz veiksmīgāk atrast un piedāvāt visdažādākās rezerves daļas. Pie mums ir pieejamas daļas gan vieglajiem, gan smagajiem, gan autobusiem, gan specializētai tehnikai.

Arī retro? Un lauksaimniecības, mežistrādes vai ražošanas tehnikai? Varbūt pat laivai?

Mēģināsim! Protams, jo vecāks vai retāks transportlīdzeklis, jo tas paliek grūtāk, bet cīnāmies atrast risinājumu katrai problēmai, paplašinot meklēšanu ar lietotām daļām un daļu izstrādi vai pielāgošanu.

Kā jūs varat atrast jebko?

Mums ir lieliska profesionāļu komanda :) Darbojamies jau kopš 2005. gada, un laika gaitā esam piesaistījuši savās jomās zinošus menedžerus, un mums ir ļoti plaša pieredze grūti atrodamu daļu meklēšanā.

Vai ir pieejamas tikai rezerves daļas?

Nē, pie mums var atrast arī visdažādāko auto ķīmiju (piedevas), eļļas, krāsas, kopšanas un tīrīšanas līdzekļus, smaržiņas, tāpat arī aksesuārus, instrumentus, servisa aprīkojumu.

Vai ir iespējama preču piegāde?

Protams! Pēc vienošanās varam piegādāt preci ar mūsu transportu, vai izmantojot kādu no piegādes servisiem. Sūtam preces arī uz ārzemēm.

Vai varu nodot utilizācijai savu veco akumulatoru?

Noteikti! Nolietotu akumulatoru nevajadzētu izmest kopā ar sadzīves atkritumiem, jo tā sastāvā ir toksiskas vielas. Nesot veco akumulatoru pie mums, var saņemt draudzīgu atlaidi jauna akumulatora iegādei!

Kādi ir garantijas noteikumi?

Preču garantijas termiņi un pārējie noteikumi ir saskaņā ar Latvijas likumdošu. Tā kā nepiedāvājam tiešsaistes pasūtījumus, Distances līgums gan nebūs spēkā.

Kur varu iepazīties ar jūsu Privātuma politiku?

Spiediet šeit, lai to redzētu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.