Par mums

VAIRĀK KĀ 10 GADU PIEREDZE!

SIA "Buss Tehnika" ir dibināta 2005. gadā, Latvijā. Sadarbojamies kā ar fiziskām, tā juridiskām personām. Mūsu lepnums ir profesionāļu komanda, kas ir augsta līmeņa speciālisti komerctransporta, piekabju, un vieglo automašīnu rezerves daļu jomā ar daudzu gadu pieredzi. Palīdzēsim izvēlēties rezerves daļas atbilstoši katra klienta kvalitātes un cenas prasībām.  Individuāli ar līgumklientiem tiek atrunāts kredītlimits, apmaksas termiņš un preču piegādes iespējas. 

Ir izveidojusies laba sadarbība ar rūpnīcām visā Eiropā (Vācija, Somija, Francija, Lielbritānija), rezerves daļu piedāvājums ir kvalitatīvs un katra klienta vēlmēm atbilstošs. Saprotot komerctransporta specifiku, saviem klientiem piedāvājam kvalitatīvas rezerves daļas, kas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku un retākus remontus.

Pieņemam pasūtījumus pa tālruni vai e-pastu.

Piegādes iespējas

Ja Jūs izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar pārskaitījumu caur banku, mēs izsūtīsim Jums rēķinu uz pasūtījumā norādīto faksa numuru vai e-pasta adresi. 

Ja uz doto brīdi kāda no precēm nav pieejama noliktavā, mēs par to paziņosim Jums uz e-pastu vai piezvanīsim. Tādā gadījumā piegādes termiņi var mainīties. Preču piegādi veicam darba dienās. Pēc vienošanās piegādājam Rīgā, Rīgas rajonā un Zemgales reģionā ar Buss Tehnika transportu. Parējā Latvijas teritorijā  ar autopastu vai Latvijas Pasta starpniecību.

Preces var saņemt mūsu veikalā: Dobeles šosejā 45, Jelgavā.

Eiropas savienībā pēc vienošanās ar klientu.


 .